přeskočit k navigaci

úvodpřehled ubytování › Apartmány Resident

Apartmány Resident - ubytování Harrachov - Krkonoše

Popis
fotografie ubyt. zařízení

Elegantní Resident Resort Harrachov – Wellness & Grotta Spa se nachází na poklidném místě v blízkosti centra Harrachova, pouhých 700 metrů od lyžařského areálu, se kterým jej spojuje bezplatný soukromý skibus. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi.

Rezort poskytuje ubytování v prostorných studiích a apartmánech s kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a výhledem do zahrady.

V moderní restauraci Osteria se podávají pokrmy českou a mezinárodní kuchyně i tradiční pizza. Každé ráno se podává snídaně a na požádání je dostupná pokojová služba. Parkovat lze v garáži nebo na venkovním parkovišti.

Relaxovat lze v sauně, vířivce nebo fitness centru, přičemž tato zařízení mohou hosté využívat po dobu 1 hodiny zdarma. Za příplatek jsou dostupné také další procedury včetně masáží a ošetření nohou pomocí rybiček Garra Rufa. Připlatit si lze také za nové wellness centrum Grotta Spa o rozloze 400 m² s bohatou nabídkou služeb, jako je solná a bylinná sauna, hammam nebo solné tepidárium.

V malebném okolí rezortu se můžete věnovat lyžování, jízdě na snowboardu, sáňkování, pěší turistice či golfu. V blízkosti hotelu Resident Resort Harrachov – Wellness & Spa Grotta najdete také tenisové kurty a menší sjezdovku vhodnou pro děti.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Harrachov.

Hovoříme Vaším jazykem! 

 

 
Rezervovat online - Apartmány Resident
REZERVACE
 
Kontakt a adresa

adresa: , , Harrachov

 
Příslušenství
  • Parkování
 
 
 
 
Fotografie
fotografie ubyt. zařízení
 
 

aktualitavytiskni stránku nahoru

 
Krkonoše Giant Mountains Riesengebirge Karkonosze
Destinační společnost Krkonoše s.r.o.

Destinační společnost Krkonoše s.r.o.
Krkonoše s.r.o.
Horní Kout 647
512 44 Rokytnice nad Jizerou
ičo: 27471837
dič: CZ27471837
info@krkonossko.cz»