přeskočit k navigaci

úvodKrkonoše - akce Krkonoše › Harrachovský mamut 2014

Krkonoše - Harrachovský mamut 2014

ilustrační foto
 

14.08.2014

Přesně za týden odstartuje třetí závod Českého poháru v disciplínách T.F.A. Harrachovský Mamut 2014. Mezi hasiči se našlo 73 odvážlivců, kteří přijdou pokořit nemilosrdnou trať. Závodníci jsou z celé České republiky a evidujeme i pět hasičů Straže požarnej z Polské republiky. Závod se bude konat v neobvyklém prostředí skokanských můstků. Od startu k cíli to mají hasiči „pouhých" 270 metrů, ale s převýšením na této vzdálenosti 92 metrů.
Český pohár soutěží v disciplínách TFA se bude konat 14. srpna 2014 v Harrachově, zahájení je plánováno na 9:30 hodin. Na hasiče čekají celkem 4 úseky, na kterých se budou muset poprat se silovými disciplínami, ale budou potřebovat i vytrvalost.
V první části půjde o běh s požárními hadicemi, po kterém bude následovat sbalení hadic do boxu. V druhém úseku bude navazovat několik disciplín jako třeba 80 úderů palicí v hammer boxu, přenesení závaží tunelem, přemístění figuríny na 60 metrů a vždy obávaná třímetrová bariéra. Až si s tímto hasiči poradí, přesunou se na úsek číslo 3 k lešení. Zde si máknou s nastavovacími žebříky a vytahováním břemene. V posledním čtvrtém úseku se „dorazí" výběhem v plné výbavě ke skokanským můstkům, přesně až na úroveň hrany můstku K 120. Vyhrají vlastně všichni, kteří takovým závodem projdou do konce. Na akci zveme samozřejmě i diváky, kteří výkony hasičů podpoří.

 

Propozice (pdf)

ilustrační foto
 

« kompletní seznam novinek

« zpět na hlavní stránku

 

vytiskni stránku nahoru

Počasí:

 

Doporučujeme:

Pec pod Sněžkou

 
fotografie ubyt. zařízení

Nově vybavené apartmány s vlastní toaletou, koupelnou a moderní kuchyní. Apartmány Na Salaši se nachází v Peci pod Sněžkou, přímo na Velké Pláni. Díky svému umístění nabízí ideální podmínky pro zimní i letní dovolené.

... více »

Vysoké nad Jizerou

 
fotografie ubyt. zařízení

Rodinný pension Rebelka nabízí příjemné ubytování v centru obce Vysoké nad Jizerou.

... více »

Rokytnice nad Jizerou

 
fotografie ubyt. zařízení

Pension je situován v horní části Rokytnice nad Jizerou s vlastní hospodou.

... více »

Špindlerův Mlýn

 
fotografie ubyt. zařízení

Nově postavený apartmánový dům je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna, zvané Bedřichov.

... více »

 
Krkonoše Giant Mountains Riesengebirge Karkonosze
Destinační společnost Krkonoše s.r.o.

Destinační společnost Krkonoše s.r.o.
Krkonoše s.r.o.
Horní Kout 647
512 44 Rokytnice nad Jizerou
ičo: 27471837
dič: CZ27471837
info@krkonossko.cz»